Firma

MPD Team

Projekt

Sprzedaż

Montaż

Transport

 

M.P.D. jest profesjonalną firmą działającą na rynku polskim oraz europejskim od wielu lat. Tradycja funkcjonowania w branży okiennej umacnia nas w przekonaniu, że to, co robimy ma sens, z radością wyposażając inwestycje naszych klientów w jeden z najważniejszych wyrobów dla budownictwa, spełniając jednocześnie marzenia o najbardziej ekskluzywnych oknach z drewna, PCV, aluminium.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe realizacje w zakresie wymiany stolarki otworowej oraz fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb. Duży wybór kolorystyczny, szereg rozwiązań z zakresu termoizolacji, dźwiękoizolacji oraz bezpieczeństwa umożliwi Państwu wybór zgodny z Waszymi potrzebami i wymaganiami. W swojej ofercie posiadamy także rolety, bramy garażowe, parapety, markizy, okiennice, okna dachowe i drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Zapewniamy profesjonalny transport, montaż oraz serwis.

Gamę produktów okiennych i drzwiowych PCV otwierają takie systemy jak: Brugmann, PasivLine i Aluplast firmy AdamS, IGLO 5 firmy DRUTEX S.A. oraz cała gama produktów firmy Pozbud S.A. W ofercie posiadamy również bramy firmy Krispol, rolety SKS i Alukon, okna dachowe firmy Roto oraz Dobroplast.

Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców na rynku, pozwala nam pomóc Państwu w doborze najkorzystniejszej oferty. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego bezpłatnego doradztwa i wycen okien. Na życzenie przyjeżdżamy na bezpłatne pomiary i doradztwo techniczne bezpośrednio do klienta.