Firma

MPD Team

Projekt

Sprzedaż

Montaż

Transport

 

M.P.D. jest profesjonalną firmą działającą na rynku polskim oraz europejskim od wielu lat. Tradycja funkcjonowania w branży okiennej umacnia nas w przekonaniu, że to, co robimy ma sens, z radością wyposażając inwestycje naszych klientów w jeden z najważniejszych wyrobów dla budownictwa, spełniając jednocześnie marzenia o najbardziej ekskluzywnych oknach z drewna, PCV i aluminium.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe realizacje w zakresie wymiany stolarki otworowej oraz fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb. Duży wybór kolorystyczny, szereg rozwiązań z zakresu termoizolacji, dźwiękoizolacji oraz bezpieczeństwa umożliwi Państwu wybór zgodny z Waszymi potrzebami i wymaganiami.

W ofercie posiadamy :

Stolarka PCV – ( zarówno stolarka okienna jak i drzwiowa ) systemy Veka i Aluplast firmy AdamS,

Stolarka drewniana – polecana i sprzedawana przez nas to produkty fitmy Pozbud S.A.

Stolarka aluminiowa – systemy Aliplast oraz Aluprof

W ofercie posiadamy również bramy garażowe firmy Krispol, rolety oraz żaluzje fasadowe firm Portos i Anwis, a także wszelki osprzęt potrzebny do obsługi tych produktów firmy Somfy.

Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców na rynku, pozwala nam pomóc Państwu w doborze najkorzystniejszej oferty. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego bezpłatnego doradztwa i wycen okien. Na życzenie przyjeżdżamy na bezpłatne pomiary i doradztwo techniczne bezpośrednio do klienta.

Zapewniamy profesjonalny transport, montaż oraz serwis.