ADAMS złoty medal dla PASSIV-LINE

W dniu 03.12.2012 Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Targach BUDMA 2013 WINDOOR TECH 2013 działający pod Przewodnictwem Pana Profesora Józefa Jasiczaka z Politechniki Poznańskiej podjął decyzję o wyróżnieniu Złotym Medalem MTP produkt Firmy AdamS o nazwie Passiv-line ULTRA.

Linia produktów PASSIV-LINE to linia okien stworzona specjalnie przez Firmę AdamS do domów energooszczędnych i pasywnych. Doskonała efektywność energetyczna i perfekcyjna konstrukcja okien PASSIV-LINE pozwala firmie ADAMS być liderem jakości i innowacji w branży stolarki budowlanej.

Dzięki swym nowoczesnym właściwościom okna PASSIV-LINE są promowane oraz rekomendowane przez specjalistów oraz wykorzystywane w projektowaniu przez architektów.

W typowym domu ok 25-30% energii może uciekać właśnie przez okna. Jest to na tyle duża strata energii, że warto się zastanowić czy chcesz w dzisiejszych czasach, gdzie ceny gazu, węgla, oleju opałowego itd. drastycznie rosną, wydawać coraz większe kwoty na ogrzewanie budynku. Okna energooszczędne PASSIV-LINE są rozwiązaniem Twojego problemu, gdyż pozwolą znacznie zaoszczędzić energię cieplną.